Медичні процедури американська перша леді проходитиме в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріді в містечку Бетесда, штат Меріленд. До неї приєднається чоловік.

Цікаво Джилл Байден підтримала збірну США на Олімпіаді-2020: фото в сукні та спортивному светрі

Інцидент, внаслідок якого Джилл Байден травмувала ногу, трапився ще минулих вихідних. Тоді вона саме перебувала з поїздкою на Гаваях після зустрічей з американськими спортсменами-олімпійцями.

Спершу на Гаваях перша американська леді відвідала клініку з вакцинації від коронавірусу у Вайпаху, а опісля приєдналась до сімей військових на спільний пікнік на базі Перл Харбор-Гіккам.

Під час прогулянки пляжем на Гаваях Джилл Байден наступила на невідомий предмет, який застряг в її нозі. Тепер його потрібно видалити.

Коротко про Джилл Байден:

  • Це дружина американського президента Джозефа Байдена й перша леді США. Раніше вона вже була другою леді: у період 2009 – 2017 років, коли її чоловік був віцепрезидентом.
  • Сама міс Байден тривалий час працювала вчителькою й викладала англійську мову та читання. Зокрема, вона навчала підлітків з емоційними вадами в психіатричній лікарні.
  • З Джозефом Байденом Джилл одружена вже понад 40 років – з 1977 року. Він став її першим чоловіком, а от Джилл – вже друга дружина Джозефа.
  • Попередня дружина нині президента США Нейлія Гантер-Бандер загинула в автокатастрофі в 1972 році разом з їхньою спільною дочкою Наомі.