Дружина президента Сполучених Штатів Джилл Байден приїхала до України з візитом. Вона побувала на Закарпатті, зокрема, відвідала Ужгород.

До теми Привіт, ма, – Байден зворушливо розіграв маму міністра

Джилл Байден в Україні

Перша леді США зустрілась з українською першою леді Оленою Зеленською. У Закарпатській обласній раді зазначають, що примітно, що це сталось в День матері.

Зустріч перших леді: дивіться відео

Джилл Байден та Олена Зеленська прийшли у школу в Ужгороді, де живуть переселенці із гарячих точок в Україні. Так дружина президента Сполучених Штатів підтримала Україну. Тепер в країні чекають на візит самого лідера США.

Крім відвідин Ужгорода, поїздка передбачає зупинки в словацьких містах Братислава, Кошице та Вишнє Нємєцьке,
– повідомили в облраді.

Візит Джилл Байден в Ужгороді був закритим для журналістів, не анонсувався та тримався в таємниці. На зустрічі перших леді була лише пресслужба Білого дому.

Як повідомляють в Ужгороді, Джилл Байден вже покинула територію України. Деталі її поїздки повідомлять згодом.

Перед цим Байден була в Бухаресті

  • 7 травня дружина президента США прибула до Румунії. Там вона зустрілась з Кармен Йоганніс – першою леді Румунії.
  • Перші леді відвідали школу Uruguay у Бухаресті з українськими дітьми. Джилл поспілкувалась зі школярами, які намалювали їй, яким бачать світ без війни.
  • Байден висловила захват хоробрістю матерів, яких зустріла та поділилась враженнями від зустрічі: "Я думаю, що українці справді знають, що ми разом з ними. Ви бачите, ці діти справді страждали".