Відомо, що супермодель добралася туди приватним літаком із США. Разом з нею ще були її друзі.

Не пропустіть Марічка Падалко "змінила" сімейний статус: її чоловік у ЗСУ став офіцером

У Джіджі Хадід знайшли наркотики

Під час митного контролю у міжнародному аеропорту імені Оуена Робертса співробітники обшукали модель та людей, котрі були разом з нею. Відтак в одній з сумок вони знайшли марихуану та прилади для куріння. Працівники встановили, що марихуана призначалася для особистого користування Джіджі.

Хадід заарештували, однак вона внесла заставу у розмірі тисячі доларів, і її звільнили до судового розгляду в цій справі.

Зазначимо, джерело, близьке до моделі, заявило TMZ, що марихуану ​​знайшли не в особистій сумці Джіджі, а в сумці одного з людей, з якими вона подорожувала. Втім, оскільки, літак був приватним, то весь вміст став її відповідальністю.

Хто зі світових зірок вживає наркотики

  • Американську співачку Мадонну підозрюють у вживанні наркотиків під час підготовки до свого світового турне. В лікарні знаменитості ввели препарат, який використовують під час передозування наркотичними речовинами. Проте за офіційною інформацією, його використали, бо артистка підхопила серйозну бактеріальну інфекцію.
  • 19-річного онука голлівудського актора Роберта Де Ніро знайшли мертвим у квартирі. Він лежав у кріслі в однокімнатній квартирі на Волл-стріт. Під час обшуку поліціянти виявили, що поряд із тілом Леандро була тарілка з білою порошкоподібною речовиною. Мати хлопця повідомила, що хтось продав йому таблетки з вмістом фентанілу.
  • Колишній чоловік Брітні Спірс Кевін Федерлайн повідомив, що співачка знову підсіла на наркотики. За його словами, вона приймає метамфетамін, який є похідним від кокаїну. Батько співачки також підтвердив слова Кевіна. До того ж сини співачки, 17-річний Шон Престон і 16-річний Джейден, відмовляються зустрічатися з матір'ю, стверджуючи, що бачили, як їй доставляють наркотики.