Американська співачка Дженніфер Лопес поділилась на своїй сторінці фото, яких ще не було в мережі. Це кадри з весілля з Беном Аффлеком.

Дивіться також Дженніфер Лопес ніжно привітала Аффлека з 51-річчям та показала їхні співи в машині: миле відео

Джей Ло і Бен Аффлек відзначили річницю шлюбу

20 серпня зіркове подружжя відсвяткувало річницю весілля. Дженніфер Лопес поділилась зворушливим зверненням до чоловіка.

Рік тому, в цей день. Дорогий Бене, сиджу наодинці з собою і дивлюся на свою обручку. Почуваюся сповненою почуттів, моєму серцю хочеться співати. Як ми прийшли до цього, без перемотування. Боже мій, це моє життя,
– написала знаменитість.

Лопес опублікувала архівні знімки з весілля, яких не бачили шанувальники. Це кадр, як Бен Аффлек несе дружину на руках, а також знімок на тлі святкових феєрверків.


Дженніфер Лопес і Бен Аффлек / Фото з інстаграму Джей Ло


Дженніфер Лопес і Бен Аффлек / Фото з інстаграму Джей Ло

Що відомо про весілля пари

  • Попри розрив близько 20 років тому Дженніфер Лопес та Бен Аффлек возз'єдналися у 2021 році. Весною 2022 року вони вдруге заручилися.
  • Подружжя одружилося у Лас-Вегасі 16 липня, провівши цей день лише удвох. Після цього новоспечене подружжя побувало у романтичній весільній подорожі в Парижі.
  • Але на цьому скромному святкуванні знаменитості не зупинилися. 19 серпня вони організували триденне святкування, на яке завітали зіркові гості. Дженніфер приміряла три весільні сукні.