Ірландський актор Джек Глісон вперше завітав сьогодні до Києва. Зірка "Гри престолів" взяв участь у благодійному кіноінтенсиві, на якому англомовні українські актори працювали над сценою з "Гри престолів".

Дивіться також Джек Глісон вже прибув до України – перше фото з зіркою "Гри престолів"

КилимМен подарував Глісону рожеву панаму

У залі був і представник гурту Kalush Orchestra – КилимМен. Він подякував Джекові за підтримку та подарував йому оригінальну рожеву панамку.

Я хотів подякувати тобі особисто за те, що ти в такі тяжкі часи приїздиш до України та ділишся досвідом з нашими акторами та підтримуєш Україну. А також у нас є традиція дарувати наші оригінальні панами. Це тобі, така сама в Арнольда Шварценеггера,
– сказав КилимМен.

Ще дві панами чорного кольору КилимМен вручив помічникам Джека Глісона, які разом з ним приїхали до України. До слова, актор зізнався Килиму, що хотів би такий костюм, як у нього, та той відповів: "На жаль, це не є одяг, я такий народився".


КилимМен подарував панаму Джеку Глісону / Скриншот з відео

  • Нагадаємо, Арнольд Шваценеггер і справді має легендарну рожеву панамку гурту від Kalush Orchestra. Восени колектив виступав у містах Канади та США, коли їх до себе додому запросив Арнольд Шварценеггер.
  • Олег Псюк згодом розповів, що Шварценеггер запросив гурт у гості не просто так, а щоб обговорити напад Росії та підтримати їх й українців. Як поділився репер, Арнольд зустрічав хлопців з великим домашнім ослом.