Співак, який в березні цього року заявив, що йде зі сцени через депресію та внутрішні проблеми, кілька тижнів тому гучно оголосив про своє повернення на сторінках соціальних мереж.

Читайте також: ONUKA назвала українських артистів, за якими музичне майбутнє країни

Він заявив, що на початку січня побачить світ перша пісня "Yummy", яка дасть старт релізові його п'ятого студійного альбому та масштабному гастрольному туру найбільшими майданчиками Канади та США.

Вчора, 4 січня, на офіційному ютуб-каналі Джастіна Бібера відбулася довгоочікувана прем'єра нової відеороботи до синглу, який він оприлюднив днем раніше. Трек отримав назву "Yummy" – "Солоденька". Співак присвятив цю роботу найсолодшій жінці у своєму житті – дружині моделі Гейлі Бібер.

В епатажному відео 25-річний юнак куштує численні страви у розкішному ресторані разом з ошатно вдягненими гостями. А згодом співак, який пофарбував волосся у рожевий, влаштовує енергійні танці просто на столі посеред закладу.

Justin Bieber – Yummy: дивіться кліп онлайн

Нагадаємо, що масштабний гастрольний тур співак готовий розпочати 14 травня з концертного майданчика в Сіетлі. Його щільний графік розписаний до 26 вересня 2020 року.