Відомий американський співак Джастін Тімберлейк публічно вибачився перед колишньою дівчиною й артисткою Брітні Спірс та Джанет Джексон.

Читайте також Батько Брітні Спірс тепер не буде єдиним опікуном співачки

Джастін Тімберлейк вибачився перед Брітні Спірс і Джанет Джексон

Зірка опублікував допис, де пояснив, що бачив усі коментарі, теги та повідомлення із зверненнями до нього. Він написав, що йому дуже шкода, що деякі його дії сприяли виникненню проблем, а висловлення були неправильними.

Я розумію, що зазнав невдачі в ці моменти та в багатьох інших, і отримав вигоду від системи, яка виправдовує жінконенависництво та расизм. Я особливо хочу вибачитися перед Брітні Спірс і Джанет Джексон, тому що я піклуюся про цих жінок і поважаю їх, і я знаю, що "провалився",
– зізнався Джастін Тімберлейк.

Артист додав, що індустрія є недосконалою. Вона зачасту, на думку співака, привілеює чоловіків і дає їм більше можливості для успіху. Джастін зазначив, що йому не потрібно було ігнорувати ці проблеми. Але він буде намагатися ставати кращим.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

За що вибачається Джастін Тімберлейк

Вибачення співака пов'язані з подіями, що стались близько 15-20 років тому.

  • Він зустрічався з Брітні Спірс, коли був підлітком, з 1998 до 2002 року. Після розриву стосунків Джастін Тімберлейк заявив, що зірка зрадила йому. Він вклав цю історію в кліпі Cry Me a River, де знялась дівчина, дуже схожа на Брітні. У ролику вона зраджує артисту за його спиною. Розгорівся скандал, через який до Брітні Спірс почали ставитись не надто приязно. Але після виходу фільму про артистку, співака засипали негативними коментарями.
  • Перед Джанет Джексон Тімберлейк провинився в 2004 році на Супербоулі. Він відтягнув її одяг, порвавши його й таким чином оголивши груди Джанет. Тоді Джастін заявив, що вбрання зірки було невдалим і зумів виправдатися, тоді як на Джексон повалилась критика.