Відпустка – чудова нагода не тільки насолодитись безтурботними днями, але й зробити чимало яскравих фото. Своєрідне правило використала Джамала, яка під час перебування на острові Маврикій взяла участь в ефектній зйомці.

Читайте також: Джамала похизувалась стрункою фігурою в купальнику: пікантні фото

Артистка відверто зізналась, що взяла у відпустку всього кілька речей, в яких вже встигла покрасуватись у своєму блозі. Джамала не знала, що в готелі, де вона зупинилась, діє дрес-код. Відтак зірка вирішила підтримати організаторів та вбратись за встановленими правилами. Для цього Джамала приміряла рожеву сукню, в якій оголила тендітні плечі.

Я на відпочинок беру мінімум речей. Ось і цього разу зі мною лише дві сукні. Можна здогадатися, що в дрес-код я дуже рідко потрапляла. Але розумію жінок і чоловіків, які на відпочинку з радістю одягаються яскраво. Якщо в офіс кожного дня ходиш в діловому вбранні, чому б під час відпустки не одягати біле, золоте, рожеве вбрання?
– зазначила Джамала.

У стильному вбранні співачка позувала на фоні екзотичних пейзажів та пальм. Виглядала Джамала дуже ефектно, що встигли відзначити користувачі мережі.