Співачку Джамалу можна сміливо віднести до категорії зірок, які вкрай рідко тішать прихильників пікантними фото. Артистка полюбляє елегантні та стильні вбрання, якими хизується у своєму блозі.

Читайте також: В українській вишиванці: Джамала одягнула національний одяг на Маврикії

Однак, як і в правилах є винятки, так і на сторінці Джамали в Instagram з'явились грайливі пляжні фото. Перед камерою артистка постала у чорному пляжному вбранні, яке підкреслило струнку фігуру українки.

Відомо, що у поїздку Джамала вирушила зі своїм чоловіком Сеїт-Бекіром. Для спільного відпочинку пара обрала екзотичну країну Маврикій, що в Східній Африці. Артистка поділилась першими враженнями від курорту.

"Третій день на острові Маврикій. Можу сказати, що входжу в новий розклад. Різниця у часі невелика – 2 години, але дуже складно звикнути. Спочатку довго не можеш заснути, потім пізно прокидаєшся. Вперше на відпочинку прокинулась о 7:30, встигла поснідати, вперше стати на водні лижі, проплисти 40 хвилин під парусом з інструктором. А ще цілий день попереду!" – розповіла Джамала, додавши яскраві фото.