Довгоочікувана прем'єра відбулася в п'ятницю, 23 квітня. На особистій сторінці в інстаграмі артистка опублікувала допис, у якому більше розповіла про нові композиції.

Цікаво У халаті з глибоким декольте: Тіна Кароль презентувала відео на пісню "Красиво"

Альбом Джамали "5:45"

"5:45" продовжує моє вивчення емоцій людини. Він про погляд в себе. У ньому є трохи смутку та меланхолії. Він про душевний стан, коли ти просто сприймаєш все, як є, і розумієш, що нічого не можна змінити", – розповіла співачка.

Джамала додала, що в альбом увійшли пісні, які вона писала з електронними музикантами протягом двох років. Також під час запису вона познайомилася з музикантом Іллею Місюрою: "Хоча ми здебільшого працювали дистанційно, мені сподобалося, як він мене відчував. Ми так довго працювали над піснею "5:45", що Ілля вже навіть вивчив мене: якщо мені подобається – відповідаю одразу, якщо ні – довго мовчу, думаю, що саме не так".

Мені здається, багатьом з вас "5:45" буде співзвучний в емоційному плані. Хтось, щоб розібратися в собі, ходить до психологів, менторів, коучів. Мені ж в цьому допомагає написання пісень. Коли написала музику, тексти, мелодію, ритм, я ніби сходила до вас в гості й розповіла про все, що мене турбує,
– поділилася Джа.

Пісні альбому "5:45":

  • "5:45";
  • "Поринь";
  • "Пастка";
  • "Сміюсь і плачу";
  • "Жалі".

⠀Джамала – альбом "5:45": слухайте онлайн