На думку Джамали, хліб – це святе, і вона з дитинства пам'яєтає розповіді про його нестачу.

До слова Можуть бути великі ризики, – політолог припустив, чого чекати від зустрічі у Стамбулі щодо зерна

В нас була сімейна традиція: коли хліб раптово падав зі столу – підіймати його й тричі цілувати. Так робили багато кримськотатарських сімей. Тому що люди, які пережили голод, знають – хліб всьому голова,
– каже Джамала.

Вона наголошує, що росія знову намагається відібрати у людей хліб.

"Наші пшеничні поля випалюють. На окупованих територіях у фермерів крадуть врожай та обладнання. 11 вагонів пшениці росіяни вивезли тільки з окупованого Мелітополя. Маріупольських фермерів примушують передати все зібране зерно "торговому дому ДНР". Кілька днів тому було завдано ракети поцілили у зерновий термінал Миколаївського порту. Росія блокує в українських портах 22 млн тонн зерна, сподіваючись на знаття санкцій в обмін на зняття блокади. Вже давно зрозуміло, що нічого святого у них немає, але масштаби цинізму продовжують вражати", – каже зірка.

Свій допис вона продублювала англійською мовою, аби якомога більше її фанатів дізнались про жорсткокість росіян. Також вона прикріпила кілька моторошних фото, як горить український врожай через постійні бойові дії.

Для перегляду усіх фото гортайте направо:

росія краде зерно в Україні

  • Зазначимо, що окрім окупації українських територій та терору населення росія хотіла влаштувати глобальну продовольчу кризу. Вона окупувала майже весь південь України та заблокувала порти, створюючи також небезпеку для тих морських територій, які під контролем України.
  • Зокрема після потраплянь снарядів масштабні пожежі виникають на угіддях. Випалюється все – навіть зрощений врожай.
  • Проте завдяки звільненню острова Зміїний для іноземних суден відкрився коридор у морі, і 2 дні тому до берегів України приплили перші 8 суден для завантаження зерна.
  • 13 липня, у середу, має відбутись чотиристороння зустріч України, Туреччини, ООН та росії щодо експорту українського зерна. Головною метою зустрічі буде врегулювання питання експорту зерна до країн, що розвиваються, аби уникнути голоду.