Безліч українських зірок у період різдвяно-новорічних свят і локдауну відправилися на відпочинок за кордон. Натомість Джамала залишилась у Києві, адже тривалу відпустку в Єгипті з синами, батьком і свекром влаштувала ще в грудні. Тому в інстаграм-профілі артистка висловилася про плани після скасування жорстких обмежень.

До теми У стильному образі: Джамала поділилась світлинами з прогулянки з сином

Джамала про плани після карантину

Співачка зізналась, що попри тривалі карантинні обмеження та пандемію коронавірусу, як не вщухає з весни минулого року, намагається оптимістично дивитися на світ. Тому вона має грандіозні плани після того, як відкриються всі кордони та скасують масковий режим.

Наміри Джамали пов'язані не лише з творчістю, а й з відпочинком. Вона прагне вирушити в масштабний тур Україною та світом після виходу довгоочікуваного альбому, який пообіцяла шанувальникам видати вже 2021 року.

Попри те, що минулого року артистка вдосталь насолодилась морем, вона мріє про відпочинок на острові Сицилія, що в Італії. Крім того, виконавиця хоче, аби всі, хто як фізично, так і матеріально постраждав від COVID-19, стабілізували своє становище.

Хочу в якесь сицилійське містечко, бажано у весняний чи літній період. Хочу, як тільки вийде альбом, поїхати з туром Україною та світом. Дуже хочу, щоб всі люди, які постраждали від епідемії чи персонально, чи залишились без роботи, чи збанкрутів їхній бізнес, стали на ноги,
– поділилась Джамала.