Завдяки цьому заходу вдалося зібрати для допомоги українцям 260 мільйонів фунтів стерлінгів. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на BBC та ITV.

Раніше Джамала і дружина Кличка зібрали для України 12 мільйонів євро: відео з концерту в Берліні

Сума надалі ще буде зростати

Гроші збирали на гуманітарну допомогу людям, які були змушені покинути свій дім через війну. Мовиться про кошти з продажу квитків, реклами, спонсорства та пожертвувань. Проте організатори вважають, що сума і надалі зростатиме, адже рахунки для збору коштів досі відкриті.


Виступ Джамали на цьому благодійному концерті / Фото Getty Images

Джамала виконувала там пісню "1944", з якою перемогла на Євробаченні. Також варто зауважити, що глядачам показали запис виступу українського скрипаля Іллі Бондаренка. Він зіграв для британців прямісінько в укритті.

"Місяць для повномасштабної війни — це достатньо довго. Та скільки б часу не пройшло, до кривавих злочинів н е призвичаїтись ніколи. Ні нам, ні світу. Те, що зробили вчора британці у Бірмінгемі — дійсно велика справа: зібрати таку кількість великих зірок, понад десять тисяч гостей у залі, сотні тисяч глядачів в онлайні і як результат — понад 520 мільйонів гривень на підтримку українців", – коментує Джамала.

Благодійний концерт пройшов у Resorts World Arena, що розташований британському місті Соліхаллі. Цей концертний майданчик розрахований на майже 16 тисяч осіб.

Хто ще там виступив:

  • Ед Ширан;
  • Том Оделл;
  • Каміла Кабельйо;
  • гурт Snow Patrol.

Джамала з іноземними зірками: фото пресслужи

Запис концерту на підтримку України в Британії: дивіться відео