Успішна українська прима-балерина Катерина Кухар рідко ділилась деталями особистого життя, зазвичай приховуючи це від публіки. Втім, в програмі "Екзамен" Маші Єфросиніної, танцівниця пригадала про втрату дитини.

До слова Секрету здорових стосунків немає: Остапчук розповів про те, як долає труднощі з коханою

Катерина Кухар розповіла про втрату дитини

Нагадаємо, що вперше Катерина Кухар зізналась, що втратила дитину, у шоу "Танці з зірками 2018". Тоді в одному з ефірів учасник Денис Берінчик теж розповів подібну історію, тому суддя проєкту розчулилась і поділилась своєю. Вона втратила дитину під час першого шлюбу, на останніх місяцях вагітності.

Це мій хрест. Багато жінок проходять через це випробування, я хотіла показати своїм прикладом, що і життя, і сенс на цьому не закінчуються. У мене довгий час не було бажання жити. Це була довгоочікувана дитина, первісток. Це була дівчинка, восьмий місяць. Це важко,
– зі сльозами на очах розповіла Катерина Кухар.

Зірка додала, що не шкодує про те, що її емоції у випуску "Танців" спричинили розповідь про втрату малюка на всю країну. Адже після цього багато людей ставили Катерині багато болючих їй запитань. Втім, вона отримала величезний відгук і підтримку від жіночої аудиторії, яка була важливою в час другої вагітності – сином Тимуром, що теж була для неї важкою.

"Коли я ходила вагітна Тимуром, це для мене були найважчі дні в моєму житті. Я дуже боялася, я панічно боялася. Я хвилювалася, щоб ніде не захворіти. Мені здавалося, що я якийсь священний Грааль, який повинен стояти в чарівній колбі", – розповіла Катерина Кухар.

Дивитися інтерв'ю Катерини Кухар Маші Єфросиніній онлайн: