28-річна Олександра зізналася, що довго не наважувалася розпочати співочу кар'єру. Виявляється, піти на "Голос країни" її надихнув чоловік-співак Андрій Вдовиченко.

Не пропустіть Інтимна музика і не тільки: 22 запальних треки для осінніх вечорів

Дружина DOVI переспівала його хіт

Саша напередодні виступу пригадала атмосферу з першого концерту DOVI.

Я стою, у мене все у мурашках: "Боже, як же це круто, я теж хочу це відчути". Хочеться вже інший етап у своєму житті, реалізацію себе як артиста. Тому я хочу бути почутою на цьому проєкті,
– висловилася Вдовиченко.

Співачка на шоу здивувала виконанням хіта свого коханого "Чекає вдома", який він випустив у дуеті з YAKTAK. Щоправда, Олександра переробила трек у рок-версію. Її вокал вразив суддів та глядачів.

Олександра Вдовиченко – "Чекає вдома": відео

До кого в команду потрапила Вдовиченко? До дружини співака DOVI повернули свої крісла одразу 2 тренерів – Надя Дорофєєва та Артем Пивоваров. Співачка заявила, що хоче продовжувати створювати хіти разом з Артемом.

Останні треки артиста DOVI

  • Дует двох музикантів YAKTAK та DOVI мала шалений успіх – їх спільний трек "Чекає вдома" став справжнім хітом. Ця пісня досі "розриває" соцмережі.
  • Наприкінці травня співаки презентували новий спільний трек "Перекотиполе". Ця пісня пронизана теплою ностальгією та спогадами про минуле.
  • У червні артист опублікував пісню "Падали". За його словами, між людьми часто виникають складні ситуації – сварки, труднощі тощо, але цей період треба пережити, перетерпіти, пробачити і йти далі разом. Про це і йдеться в його треку.
  • А 1 вересня DOVI випустив нову пісню "На таран". Завдяки цьому треку співак хотів надихнути інших та поділитись енергією, яка допомагає йому долати важкі життєві періоди.