Джерело: інстаграм SLAVIA

Українська співачка SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома), дружина музиканта Дзідзьо (Михайла Хоми), замилувала мережу архівними кадрами з чоловіком, які вона викладає вкрай рідко.

Дивіться також Була дуже камерна атмосфера: Ілона Гвоздьова охрестила свого сина – фото

SLAVIA показала кадри 10-річної давності

На своїй сторінці в сторіс співачка розмістила архівні фото та відео з гуртом "Друзі". Так зірка вирішила привітати музиканта Назара Гука, відомого під псевдонімом Юлік. Він брав участь в групі з Дзідзьо, Ярославою та іншими артистами.

На світлині, яка була зроблена ще в 2011 році, Ярослава Хома позує в розкішній персиковій сукні, з чарівною голлівудською укладкою та макіяжем. Поруч стоїть її майбутній чоловік Дзідзьо, також Юлік та інші учасники "Друзів".


Гурт "Друзі" / Фото з інстаграм-сторіс SLAVIA

Також артистка поділилась відео з одної з репетицій гурту. Варто зазначити, що Дзідзьо в групі був солістом. На ролику він чуттєво виконує романтичну пісню Віктора Павліка. Архівні кадри замилували мережу.

Нагадаємо, що львів'янка Ярослава та Михайло познайомилися під час навчання в музичному училищі. Згодом вони співали разом у гурті "Друзі". Пара одружилась у листопаді 2013 року.