Весілля брата герцогині Кембриджської та Еліз Тевен переносилося двічі, але все ж відбулося 11 вересня. Наречена на церемонії вирішила віддати честь родині коханого.

Варто знати Брат Кейт Міддлтон одружився: перше фото подружжя

Дружина Міддлтона одягнула сукню свекрухи

Еліз Тевен постала на весільній церемонії у білій легкій сукні довжини максі з приспущеними плечима та вишивкою.

Як виявилося, цю сукню одягала свекруха нареченої та заразом мати Кейт Міддлтон – Керол. Вона виходила заміж 41 рік тому, у 1980 році за Майка Міддлтона.

Дружина Джеймса Міддлтона розповіла, що вперше приміряла весільну сукню свекрухи, коли у країні був локдаун. Тоді дівчина жила разом з нареченим та його батьками.

Під час карантину я розмовляла з Керол про сукні, ми обмінювалися ідеями для натхнення. Я приміряла її весільну сукню і закохалась в неї. Вона мені ідеально підходила і була саме тим, чого я хотіла,
– розповіла Еліз Тевен.

Дружина Міддлтона додала, що її завжди турбувало те, що весільні сукні вдягають лише раз. Тому вона була у захваті від того, що подарувала вбранню свекрухи друге життя.


Еліз Тевен у сукні Керол Міддлтон / Фото Hello!

Весілля брата Кейт Міддлтон

  • 34-річний Джеймс Міддлтон та 31-річна Еліз Тевен офіційно одружилися у Франції після 3 років стосунків 11 вересня.
  • Святкування відбулося в селі, де живуть батьки нареченої. На церемонію таємно прибули герцоги Кембриджські, а також інші гості: Керол і Майк Міддлтони, сестра Піппа з чоловіком і двома дітьми та інші близькі друзі й родичі.
  • Додамо, Джеймс освідчився коханій менш ніж за рік після початку стосунків. Міддлтон подарував обраниці розкішну каблучку з синім каменем.