Кохана хореографа, який зараз живе та працює в США, записала декілька емоційних сторіс. Вона зізналася, що говорити про війну в Україні не може без сліз.

Дивіться також Суддя "Танців з зірками" Максим Чмерковський втік з України в США

Дружина Чмерковського про війну в Україні

24 лютого Максим перебував в Києві. Він разом із мільйонами українців прокинувся від вибухів і новин про вторгнення російських військ. Однак через декілька днів він поїхав у Польщу, а звідти повернувся до родини в США. Зазначимо, Чмерковський родом з Одеси.

В аеропорту його зустріла дружина Пета Маргатройд. Подружжя не змогло стримати сліз. Так само без сліз говорити про Україну не можуть зараз. Пета зізналася, що це постійно розбиває їй серце.

Я щосили намагаюся пережити кілька днів. Іноді у мене бувають чудові дні, а іноді – жахливі, бо я просто не можу викинути це з голови. Я ходила цими вулицями, була там. Це така красива країна. І діти, які помирають просто зараз,
– сказала Пета.


Чмерковський з дружиною в аеропорту / Фото з інстаграму Пети Маргатройд

Вона закликала 927-тисячну аудиторію підписників переглянути відео з України, де видно всі ті криваві злочини, яких завдає Росія.

Максим Чмерковський обіцяв повернутися в Європу, щоб допомагати біженцям з України, та наразі він все ще в США. Та, за словами Пети, це не означає, що вони нічого не роблять, щоб допомогти українському народові. Думками вони постійно з українцями. Пета, як і будь-яка дружина, неймовірно щаслива, що коханий поруч, у безпеці.