Відомо, що Євробачення-2020 скасували і перенесли на наступний рік, тому організатори вирішили потішити фанів та підтримати усіх учасників, які виборювали цього року перемогу в Національних відборах новим форматом. Окрім двох онлайн-концертів, які символічно відбулись 12 і 14 травня (у дні проведення півфіналів конкурсу у Роттердамі, Нідерланди), фанати ще побачать інше віртуальне дійство.

Читайте також Онлайн-концерт Євробачення-2020: де і коли дивитися

Альтернативне шоу, яке відбудеться вже 16 травня, називається "Євробачення: Європа світить світлом" (Europe! Shine A Light).

Новий формат Євробачення буде відрізнятися від того формату до якого ми звикли. Замість боротьби конкурсантів за перемогу, учасники 41 країни будуть виконувати свої пісні, до них також приєднаються переможці минулих років.

Участь у шоу також візьмуть переможці українського Національного відбору гурт Go_A. Вони виконають власну пісню та кавер-версію хіта Євробачення.


Учасники нового формату Євробачення

Шоу будуть вести голландські ведучі Шантал Янцен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт. Очікується, що пряма трансляція триватиме близько 2 годин.


Ведучі онлайн-концерту

Онлайн-концерт будуть транслювати на офіційній сторінці Євробачення в ютубі. Таку можливість нададуть і суспільним мовникам різних країн. Більш детальну інформацію організатори обіцяють розповісти згодом.

Нагадаємо, щорічний пісенний конкурс Євробачення, який мав відбутися 12, 14 і 16 травня у Роттердамі, організатори вирішили скасувати через загрозу поширення коронавірусу. Скасування Євробачення відбулося вперше за 65-річну кар’єру музичного конкурсу.