У шоу "Слава+" Євген Кошовий розповів, що під час військових дій у Києві залишився в столиці, де, за можливості, ховається в укритті, а у вільний час – волонтерить.

Читайте також Використав медійність з користю: Андрій Задворний розповів, як його інстаграм допоміг на війні

Ведучий Слава Дьомін запитав у нього, чому комік цього не афішує у соціальних мережах.

А навіщо афішувати волонтерство? Мене питають хлопці на блокпостах, чи треба сфотографуватись і виставити потім подяку у соцмережах. Я кажу: "Хлопці, мені це не треба. Я не заради фоточки до вас приїжджаю. Я хочу допомогти, тому що ви, може, стоїте в холоді, голодні". Я просто питаю кому і що треба,
– каже Євген.

За його словами, останніми речами, які вдалось зібрати у різних куточках міста та України, стали флісові комплекти для чоловіків з територіальної оборони Києва. Разом з ним йому це допомагають робити його діти, яких він не може залишати самих в укритті на час тривоги. Тому їздить разом з ними по місту.

Водночас Євген Кошовий зізнався, що на війну йти не збирається, бо не бачить у себе навичок та сил, які б могли допомогти українській армії.

"Я думаю, що від мене на передовій буде дуже мало користі. Мене завалять у першу ж секунду війни, бо я не маю навичок тактичного бою. Тут, у тилу, я думаю, від нас багато користі", – каже гуморист.

Євген Кошовий у шоу "Слава+": дивіться відео онлайн