Після атаки дронів у Москві O.Torvald запостив відео, зняте під час паніки в Росії, та наклав свій трек 2008 року з дебютного студійного альбому O.Torvald. Він так і називається "Ані Лорак".

Не пропустіть "Фонд помсти Ані Лорак": мережу "розірвало" мемами від наліпок на дронах, які атакували Москву

O.Torvald відреагували на "дрони Ані Лорак" у Москві

Одна з перших пісень гурту O.Torvald була присвячена зрадниці України, яка того року якраз представляла Батьківщину на Євробаченні в Сербії. У ній є такі рядки: "Так сильно кохаю, тебе я бажаю. Бажаю та хочу я кожної ночі, зі смаком бажаю. Розповім про кохання. Ані Лорак я люблю тебе".

Дякуємо Сергію Стерненку, що ця пісня набула нових сенсів,
– прокоментували в O.Torvald.

У коментарях відреагували бурхливо – одні кажуть, що даремно O.Torvald не грає "Ані Лорак" на концертах, а інші жартують, що скоро черга дійде до інших зрадниць – Таїсії Повалій, Регіни Тодоренко, MARUV та інших:

  • "Так, так, Ані нам так допомагає";
  • "От ви її не граєте на концертах, а дарма";
  • "Це натяк, що саме час дати концерт";
  • "Це просто топ. Але ж вона там не одна, їй ще Повалій допомагає, MARUV, Тодоренко";
  • "Дивись скоро й Ілля Кива почне фондити";
  • "Насмішили капець".

Тут варто прояснити, чому O.Torvald заспівали саме про Ані Лорак. В ефірі Нового каналу за 23 травня 2008 року Женя Галич коментував, що ім'я Кароліни Куєк з'явилося в пісні випадково, адже писалася вона всього 10 хвилин.

"Пісня народилася сама собою, за 10 хвилин. Не припускаю, що вона буде хітом, просто народилася й народилася. А тут ще й Євробачення, ось так співало, і тепер вилазимо за рахунок імені Ані Лорак", – пояснював Женя Галич 15 років тому.