Після перерви Zi Faamelu повернулась у соцмережі та опублікувала кілька інстаграм-сторіс, де звинуватила продюсерів і артистів у несправедливості та знущаннях. Артистка, яка раніше мала псевдонім Зіанджа, зокрема поділилась, що Могилевська досі називає її Борисом, хоча та вже давно позиціонує себе як жінка. Хоч вона нещодавно зізналась, що не змінювала стать, проте переконана, що таким чином Могилевська пропагує трансфобію.

Читайте також MELOVIN розповів, як зустрічався з хлопцем 6 років під носом у батьків

Також Zi Faamelu додала, що за час співпраці Могилевська ділилась з нею багатьма таємницями, які вона досі береже, тому хотіла б шанобливого ставлення до себе.

Нібито "метелик з чарівної країни" ніколи не залітав до України і не в курсі, що сталося у житті людини, якій вона відкривала свої найсвященніші таємниці. Я не видаю особисті таємниці, вона може заспокоїтися. Але якби я була їй бодай трохи небайдужа – вона могла б припинити називати мене Борею, тим самим підтримуючи трансфобію,
– зазначила Zi Faamelu.

Зокрема артистка додала, що Могилевська нібито утискала її через вік. Хоча Наталія сама неодноразово висловлювалась у мережі, що виступає проти ейджизму.

"Стосовно її ремарок в бік ейджизму – повна маячня. Вона отримувала задоволення, ставившись до мене як до дурної малолітки. І довго не відпускала з контракту, начхавши, що я перебуваю у депресії і втрачаю найкращі роки. Її хвилювало лише те, щоб я боронь Боже не розповіла всю правду про співпрацю і рабський контракт", – різко доповнила Zi Faamelu.

Zi Faamelu вразила зізнаннями в мережі / Фото з інстаграм-сторіс артистки

Редакція Showbiz 24 звернулась до Наталії Могилевської за коментарем та очікує на її відповідь.

Що відомо про Zi Faamelu

  • Раніше фанати шоу "Фабрика зірок" знали артистку як хлопця Бориса Апреля. Він вирізнявся цікавою зовнішнішністю та стилем.
  • Після проєкту він на багато років зник і повернувся лише на шоу "Голос країни" у 2018 році в образі Зіанджи. Там він зізнався, що став жінкою та змінив стать у США.
  • Але нещодавно стало відомо, що Zi Faamelu, як себе згодом почала вона називати, не робила операцій і досі продовжує фізично бути чоловіком.