На час всього робочого візиту подружжя відвідало більше ніж 80 різних заходів, які включали спілкування як з високопоставленими чиновниками, так і з народами країн Австралії, Фіджі, Тонга та Нової Зеландії. Для цього герцоги Сассекські змінювали свої образи залежно від ступеню офіційності події.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі прилетіли в Австралію: перші фото та відео

Загалом, за час більше ніж двотижневої мандрівки Меган Маркл одягнула 39 різних образів, які їй підбирала ціла команда стилістів, що прилетіла в Австралію разом із подружжям. Багато нарядів було пошито спеціально на замовлення, ще інші – Меган одягала кілька місяців тому, тому експертам і журналістам важко було назвати точну ціну її окремих образів.

Однак у виданні Mirror все ж спробували підрахувати вартість її вишуканих нарядів і склали детальну таблицю з усією інформацією, яку ви можете переглянути тут. Близько 75 тисяч доларів (майже 60 тисяч фунтів стерлінгів) коштував гардероб Меган Маркл і близько 2000 доларів (1500 фунтів стерлінгів) – один образ герцогині. Найдорожчими виявились вечірні сукні іменитих брендів.


Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії / Getty Images

За даними іншого західного видання Hello Magazine, вартість гардеробу Меган Маркл у час австралійського туру становила близько 150 тисяч доларів (117 тисяч фунтів стерлінгів). Найдорожчою річчю в образах герцогині стала прикраса на шиї від британського ювілера Jessica McCormack, – намисто коштує 16,6 тисяч доларів. Його вона одягнула на прийом до Будинку уряду в Новій Зеландії, який було організовано з нагоди 125-річчя жіночого виборчого права в країні.


Меган Маркл в Новій Зеландії

Нагадаємо, що в перший день австралійського туру, 15 жовтня, Кенсингтонський палац повідомив, що подружжя принца Гаррі та Меган Маркл очікує на появу первістка. Дитина повинна народитись навесні 2019 року.