У новому концерті "Вечірнього Кварталу" взяла участь харків'янка Даша, з якою гумористи познайомилися після візиту до реабілітаційного центру для наших воїнів. Дівчинка прочитала вірш "Я маленька, але я вас не боюся". Після її виступу на сцену вийшли акторки "Жіночого кварталу" з проникливою піснею "Вона тата свого малює" – кавер на хіт Олександра Пономарьова "Він чекає на неї".

До теми Ліза Ющенко відсвяткувала день народження доньки: фото сестри Єфросиніної, яка живе в Москві

Доньки Кошового та Ткача на концерті "Вечірнього Кварталу"

У номері взяла участь молодша донька Євгена Кошового Серафима. Вона нібито плела маскувальну сітку з Мартою Адамчук. Тоді як Ліза Юрія Ткача малювала патріотичну картину в синьо-жовтих кольорах. Віра Кекелія розплакалася просто на сцені, а акторка Анна Саліванчук розревілася в залі. Судячи з відео, пісня "Вона тата свого малює" довела до сліз мало не всіх глядачок.

Вперше в житті ледве доспівали пісню до кінця. Іноді дуже складно вірити, але ми продовжуємо попри все. Бо віра – це єдине, що тримає нас сьогодні на плаву,
– прокоментували Віра Кекелія та Марта Адамчук.

У коментарях акторкам "Жіночого кварталу" написали, що їхній проникливий номер розчулює навіть через екран:

  • "Браво, реву з вами";
  • "Господи, слухаю і вмиваюся слізьми. Дякую, дівчатка, дуже потужно";
  • "Без сліз слухати неможливо";
  • "Дуже гарно, проникливо";
  • "Нехай усі дітки дочекаються додому татусів і мам. Клята русня вкрала і дитинство, і родинне щастя".

До речі, старша донька Євгена Кошового збирала гроші на ЗСУ, продаючи свій одяг, тоді як Ліза Юрія Ткача волонтерила й брала участь у благодійних заходах у Болгарії, коли жила там з мамою Вікторією.