Єлизаветі-Вікторії Кличко 19 років. Вищу освіту вона здобуває за кордоном, а не Батьківщині. Поки невідомо, який виш обрала дівчина, але облаштовуватися за кордоном їй допомагає мама Наталія, яка ані трохи не впадає в депресію після розлучення з Віталієм Кличком.

Читайте також Говорила про мене погано, – Камалія вперше розповіла про ексдружину Захура, яка живе в Москві

Як ексдружина Кличка допомагає доньці в Німеччині

До Німеччини Єлизавета переїхала сім днів тому й увесь цей час облаштовує своє нове житло. Шопитися їй допомагає мама, яка й зняла відео з магазину IKEA.

Понеділок. Продовжую допомагати своїй улюбленій доньці Лізі влаштуватися на новому місці в новій країні, де вона починає навчання в університеті! Це так зворушливо,
– підписала Наталія Єгорова.

  • Про розлучення з дружиною Віталій Кличко оголосив у середині серпня. Він нагадав, що вони з Наталією багато років мешкають у різних країнах, за цей час змінилися їхні інтереси, життя. Тож нещодавно пара офіційно розлучилася.
  • Після заяви ексчоловіка Наталія повідомила, що розлучення – це обдумане рішення. Вона подякувала Кличку за 25 років подружнього життя, трьох приголомшливих дітей і пообіцяла, що буде підтримувати його за будь-яких обставин.