Багатодітна матуся Анджеліна Джолі пригадала, що після операції, яку 16-річна Захара перенесла на початку минулого року, медсестра дала їй абсурдну настанову. Вона порадила зірці звернутись до медиків, якщо на тілі її темношкірої доньки з'являться рожеві плями.

До теми Анджеліна Джолі познайомила дітей з першим колишнім чоловіком, – ЗМІ

"Нещодавно Захара, яку я вдочерила в Ефіопії, перенесла операцію. Після цього медсестра порадила зателефонувати їм, якщо її шкіра "стане рожевою", – поділилась акторка.

Анджеліна Джолі поскаржилась, що майже вся лікарська справа спрямована на білих пацієнтів, що може призвести до помилкового діагнозу в темношкірих. Як мама трьох всиновлених дітей, зірка часто стикається з медичним расизмом.

"Мої діти різного походження, і я знаю, коли у них з'являються висипання, вони виглядають по-різному, залежно від кольору шкіри. Але щоразу, коли я заглядала в медичні довідники, орієнтиром є біла шкіра", – додала Анджеліна Джолі.

Нагадаємо, доньки Анджеліни Джолі – Захара та Шайло – перенесли операції на початку 2020 року. Шайло лягла під ніж через проблеми зі стегном, а що сталося зі Захарою досі невідомо.