З зіркою радянського кіно Сергієм Гармашем, який народився в Херсоні, але підтримує війну, Ксенія Мішина познайомилася в Севастополі на зйомках фільму "Залюднений острів". Їй на той час було 18 років, і грала вона в масовці, а росіянину – майже 50. За словами акторки, він був "у віці хлопчина, серйозний дядько", але все одно настирливо кликав на побачення.

До теми Він писав, – Ксенія Мішина зізналася, чи спілкується з Олександром Еллертом, який виїхав у США

Ксенія Мішина відшила російського актора Сергія Гармаша

До мене підійшов Сергій і почав зі мною знайомитись. "Ой, добрий день, а як вас звати? А ви звідки? Давай може обміняємося телефонами?" А мені там 18 років, і я: "Ого, давайте". Я дала свій телефон. Так він мені дзвонив десь пів року,
– зізналася Ксенія Мішина.

На її думку, Сергій Гармаш так активно видзвонював, тому що в той час саме шукав собі молоду дружину. Він навіть кликав Мішину в Москву, обіцяв велику акторську кар'єру та пропонував "зависнути" на яхті з Гошею Куценком.

Він все мене кликав на побачення, але я все відморожувалася. Він дзвонив, дзвонив, а тоді в один момент сказав: "Слухай, приїжджай до мене в Москву". Я намагалася якось з'їхати. Одного дня він мені подзвонив і сказав: "Я так розумію, що ти не хочеш стати класною акторкою? Я міг зробити з тебе класну акторку, і грала б ти в класних фільмах. Ти подумай, якщо що приїжджай. А ще ми з Гошею Куценком будемо в Ялті на яхті, приїжджай до нас теж", – згадала Ксенія Мішина.

Путініст Сергій Гармаш зараз / Фото з Вікіпедії

У мене така природа, що я не можу спати чи комунікувати з чоловіком, який мені не подобається. Я не можу. Деякі можуть, це окрема професія,
– роз'яснила акторка.

  • До речі, зараз Ксенія Мішина живе на гроші, які заробила на проєктах у Бельгії, Хорватії та на зйомках нового українського телешоу. Вона намагається економити, але в місяць витрачає кругленьку суму. Дізнавайтеся її за лінком вище.