Відома українська акторка Ольга Сумська зустріла 2021 рік у Карпатах, а саме в місті Яремче. Там вона досі проводить час разом із сім'єю: донькою Анною та чоловіком Віталієм Борисюком. Актриса оприлюднила нові родинні фото на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова Активний відпочинок у Буковелі: Ксенія Мішина поділилась фото, як стоїть на сноуборді

Ольга Сумська із сім'єю в Яремче

Знаменитість поділилась ніжними знімками з донькою та чоловіком. Вона показала, як прогулювалась з найріднішими містом. Разом вони відвідали невеличкий водоспад в Яремче, знайшли джерело лікувальної води та милувались краєвидами гір.


Ольга Сумська з донькою і чоловіком / Instagram / @olgasumska

Ольга Сумська позувала перед камерою в білій кофтинці, на яку вдягнула стильну чорну куртку з фіолетовим принтом. Її образ доповнювала трендова сумочка прямокутної форми з національною вишивкою. Акторка розпустила довге біляве волосся, а на обличчі не робила макіяжу, похизувавшись натуральною красою.

Найтепліший Новий рік в Яремче разом з родиною! Поляна кохання, природнє джерело Нафтусі поряд з Прутом, гори і полонини, фантастичне повітря… Далі лунає легендарна пісня: "І у синю даль, понад горами лине пісня ця… Про мою любов, ти рідна матінка моя, земля..."
– написала Ольга Сумська під фото.


Ольга Сумська / Instagram / @olgasumska

Також акторка побувала на базарі біля водоспаду в Яремче й поділилась фото. Вона приміряла жилетку з шерсті овець та сумку ручної роботи. "Яремче… Саме тут ви можете придбати колоритні речі в національному стилі. Це ручна робота майстрів, яку ви можете роздивитись і поміряти наживо на колоритному базарі біля водоспаду! І як вам така тепленька гуня? А сумочка до неї Краса...", – додала Ольга Сумська.

Для перегляду фото гортайте праворуч: