Комаров оприлюднив серію атмосферних фотографій на особистій сторінці в інстаграмі. Він поділився спогадами з 2016 року та зізнався, що дуже хоче, щоб нарешті випав сніг і настала справжня зима.

Дивіться також Дмитро Комаров вперше за 3 місяці повернувся в Україну: рідкісне сімейне фото

Архівні зимові фото Дмитра Комарова

У дописі мандрівник розповів, що ці знімки були зроблені ще 5 років тому, у січні 2016 року.

"Сніг, сніг, сніг. Як його було багато. А років 15-20 тому ще в рази більше. Як я мрію знову побачити такі сніжні зими. Але вже мінімум 3 роки в Києві немає нормального снігу. Зими безсніжні. Клімат справді змінюється. Зараз всі активно діляться світлинами з Буковелю, де чітко видно, що сніг лише штучний, він є тільки на трасах для катання, а все навколо – без снігу. Білими залишаються тільки вершини Говерли та інших високих гір. І минулий лижний сезон також був невдалий", – написав Дмитро.

Комаров пригадав, що на початку 2000-х років, коли у нього був час активно займатися лижним спортом, він разом із рідними їздив у Славське, Пилипець (Буковелю тоді ще не було). Такі поїздки були майже на кожних вихідних і снігу було дуже багато. Дмитро зізнається, що ніколи не уявляв собі зиму без снігу з грудня по березень. Лижі завжди були у нього в автомобілі: в п'ятницю після роботи їхав на вокзал, а в понеділок зранку з поїзда з Карпат йшов на роботу.

Снігу, я дуже сподіваюся, що ти повернешся. Не хочеться вірити, що клімат остаточно змінився, чи продовжує змінюватися,
– написав у публікації Комаров.

Для перегляду фото гортайте праворуч