Інтернет-сенсація Jerry Heil завжди чесна зі своїми фанами, тож напередодні 14 лютого зробила відверте зізнання про День святого Валентина. Вона розповіла, що її страх – залишитися одною в День закоханих, коли всі підуть на побачення.

До теми Це буде казково, – Сергій Бабкін розповів, у якій країні святкуватиме День закоханих

Jerry Heil про День святого Валентина

Артистка зізналась, що недолюблює День святого Валентина ще зі школи. Річ у тому, що ніхто з хлопців не дарував їй валентинки, тож вона почувалась не такою, як всі. Уже в дорослому віці Яну Шамаєву ніколи не запрошували на побачення 14 лютого.

Люблю цей день, але ні разу в житті не провела його на побаченні. Навіть виходила зі стосунків колись спеціально до. Дитячі травми можуть мати аж таку владу,
– поділилась Jerry Heil.

Однак співачка додала, що цього дня закохані пари навколо її аж ніяк не дратують, а навпаки розчулюють.

Jerry Heil на зйомках кліпу "Пошта" / Фото з інстаграму співачки

Що відомо про стосунки Jerry Heil

  • У березні 2020 року артистка зробила резонансне зізнання про інтимне життя. В інтерв'ю Маші Єфросиніній вона розповіла, що у свої 24 роки не займана.
  • У житті Jerry Heil все ж були романтичні побачення з хлопцями. Одне з них вона запам'ятає на все життя, адже дивний молодик постійно намагався обійняти її та "почастувати авокадо зі своєї ложки".
  • Щоб знайти своє кохання зірка навіть реєструвалась соціальній мережі для знайомств Tinder. Ба більше, вона зустрічалась з кількома кавалерами, але вони це ні до чого не привело.
  • Так, у серпні 2021 року Jerry Heil "одружилася" на собі і присяглась любити себе в горі та радості, у багатстві та бідності, у хворобі та здоров'ї.

Повний текст публікації Jerry Heil:

Перше фото – мій страх, який наближається разом з 14.02.

Люблю цей день, бо стільки щасливих закоханих навколо, але ні разу в житті не провела його на побаченні. Навіть виходила зі стосунків колись спеціально до. Маленькій Яні жоден однокласник не подарував валентинку. Дитячі травми можуть мати аж таку владу.