Французька співачка-підліток Zoé Clauzure захопила публіку неймовірним вокалом та харизмою на сцені. З-поміж 16 учасників вона отримала найбільше балів від глядачів та професійного журі.

Цікаво Монатік, YAKTAK та інші: 12 нових пісень від українських зірок, які захочеться додати у плейлист

Хто став переможцем Дитячого Євробачення

Францію цього року представила юна піаністка Zoé Clauzure з піснею Cœur. Вона отримала 228 балів у сумі та здобула перемогу. Франція вдруге поспіль отримує перше місце у пісенному конкурсі.

Zoé Clauzure – Cœur: дивіться відео онлайн

Zoé Clauzure – авторка пісень та молода зірка. Вона записує кавер-версії улюблених пісень та грає їх на фортепіано й викладає у мережу. Дівчина дійшла до півфіналу The Voice Kids (Франція) у 2020 році й вже записала кілька синглів. Та найбільша її пристрасть – виступати на сцені.

Що відомо про Дитяче Євробачення-2023

  • Фінал Євробачення-2023 відбувся у Ніцці у Палаці Нікайя. Адже минулого року перемогу здобув Ліссандро з піснею "Oh Maman!". На цій арені свого часу виступала Мадонна та Бейонсе.
  • Гасло цьогорічного пісенного конкурсу звучить як "Герої" – Heroes. Логотип відповідає гаслу та має вигляд малюнку вуличного мистецтва – це різнобарвні бризки фарби, крейди, порошку та феєрверків. За задумом організаторів, логотип "привносить сучасність і звертається до всіх поколінь". Ведучими Дитячого Євробачення були французький актор Олів’є Мінь та "Міс Франція-2011" Лорі Тільман.
  • Цікаво, що Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).