Свою реакцію він сказав російському пропагандистському сайту "Life.ru".

"Я не можу нічого прокоментувати. Не знаю, чи вплине це інтерв'ю на концерти Вані. Щодо негативних висловлювань в соцмережах – це особиста думка кожного", – сказав представник Дорна.

Директор вважає, що співак просто підібрав неправильні слова.

А щодо самого інтерв'ю можу сказати, що Іван у нас найголовніший. Я не можу казати йому, що і як робити. Він сам собі продюсер, сам усе вирішує. Це його думка, і, якщо він так сказав, значить, вважає, що правий. Можливо, він просто підібрав неправильні слова, на які так відреагували люди. Так часто буває,
– сказав Андрій Гулик.

На виправдання Дорна директор додав, що співак висловив думку не належним чином.

"Були використані слова-синоніми, які, можливо, і не відповідають забарвленню. Важливо, як він передавав свою думку. Ймовірно, він висловив думку не належним чином", – відзначив він.

Нагадаємо, український популярний співак Іван Дорн вкотре опинився в центрі скандалу через свої неоднозначні коментарі у інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю.

Коли Дорна запитали, з чим пов'язаний такий разючий підйом української музики. Дорн це аргументував сваркою "двох братів". Крім того, виконавець зізнався, що ніколи не допомагав АТО.