Окрім розмов співака з блогером про його творчість та особисте життя, Юрій Дудя старався давати чим більше провокативних питань в контексті конфлікту України-Росії.

Все почалось тоді, коли Дорна запитали, з чим пов'язаний такий разючий підйом української музики. Дорн це аргументував сваркою "двох братів".

Російський блогер також запитав про реакцію українців на тур по Росії у 2016 році. Дорн відповів, що були два фестивалі, на які він вирішив поїхати і що такі фестивалі є абсолютно "безобідними".

Юрій Дудя згадав такий факт, що коли інші країни згадують про Івана Дорна, його пам'ятають як людину, яка спонсорує АТО. На що співак відповів абсолютно категорично.

"Гроші давались на постраждалих в Маріуполі, коли виник обстріл, і волонтер, який розпорядився моїми грошима, привселюдно мене за це подякував в мережі. Смороду занадто багато зібралось з цього приводу і я сказав, щоб він видалив той пост. Я не помагаю волонтерам, зв’язаними з АТО", – відповів співак.

Молодий виконавець також прокоментував ситуацію з одним з його концертів в Москві, коли зі сцени разом з російською публікою він передав привіт Києву і сказав, що між країнами нема ворожнечі.

Політикам це не зовсім подобається, тому що сам факт, що я виступаю в Росії – це обурливо. І для тих, хто є ярим русофобом – їм теж моя позиція не подобається. Іншим людям, якщо чесно, взагалі по-барабану, мені здається. Їм важливіша моя музика,
– додав Дорн.

Що здивувало російського блогера, що концерти Дорна після російських гастролей блокували в Івано-Франківську та в Тернополі, але не у Львові.

В скандальному інтерв'ю блогер також згадав випадок з концерту в Юрмалі у 2014 році, коли Дорн вийшов на сцену виконувати "Танець пінгвіна" в світшоті з українським тризубом. Співак прокоментував цю ситуацію тим, що в той час він співпрацював з російським продюсером Ігорем Крутим і не хотів його підводити з виступом.

Крутий дозволив зробити виступ як я хочу. І коли постало питання про одяг, піднявся сморід з приводу того, що наша учасниця з України тоді ще вділа триколор, виникли питання, чому вона їде в Юрмалу, чому вона підлаштовується під росіян і тд. Тому я і подумав поїхати з українською піснею, нести українську культуру в такому разі, і що треба вийти з тризубцем, щоб з приводу костюму ніхто "смердів", – розповів виконавець.

Іван Дорн зізнався, що переживав за свій сміливий виступ, тому що боявся посваритися з Ігорем Крутим.

На фінальні запитання Юрія, Дорн віджартовувався фразами з останньої популярної пісні на СНГ-просторі української пісні групи Грибы "Тает Лёд". Дорн розповів, що Україна з Росією скоро помириться, адже відлига вже почалась.

А питання, яке би Іван хотів задати Володимиру Путіну звучить так:

"Слухайте, у вас теж в Терезів (знак зодіаку) якась невизначеність постійно? Постійно залежати від думки інших, коли всі казатимуть, що все добре – означає, що все добре, а коли все погано, тоді все погано. Це притаманно лише мені чи всім Терезам?", – відповів Іван.

Дорн в інтерв'ю також побіжно згадав, що в складі групи "Пара Нормальних" виступав на агітаційних концертах "Партії Регіонів".

А на питання про перемогу Джамали на Євробаченні у 2016 році з піснею "1944", співак наголосив, що перш за все має перемагати пісня, а не політика.

"З музичної точки зору вона мені справді сподобалася. Але перемагати повинна не політика, незважаючи на "скорбність" історії, а має перемагати музика. Ми зіграли наче якусь жалість, але музика дійсно крута", – наголосив Дорн.

Читайте також: Несіть іншого Дорна, – в мережі "поховали" співака через резонансне інтерв'ю