"Війна змінює наші долі. Потрібно жити тут і зараз", – лаконічно прокоментував свій несподіваний перехід у музику Діма Жук. Він зізнався, що саме завдяки підтримці Тіни Кароль змінив паркет на студію.

До теми Alina Pash, Wellboy та інші: найкращі хіти липня, які заполонили плейлисти українців

Діма Жук випустив свій перший трек завдяки Тіні Кароль

Сьогодні я з гордістю та вдячністю можу сказати, що я став новим артистом у рамках проєкту "Молода кров". Дякую, Тіно Кароль, за можливість бути почутим, за віру у мої пісні та шалений музичний досвід, який я отримав,
– написав Діма Жук в інстаграмі.

Так, перший сольний трек секс-символу "Танців з зірками" – "Мені так бракує тебе". Він про закоханих, яких розлучила війна.

"Мені так бракує тебе" – це пісня про кохання у розлуці під час війни. Війна проклала між закоханими тисячі кілометрів телефонних гудків. Замість теплих обіймів тепер у наших руках холодне світло екрана телефона", – коментує прем'єру Діма Жук.

Діма Жук – Мені так бракує тебе: дивіться відео онлайн

Як у мережі відреагувала на Жука-співака

  • "Дімо, вітаю тебе, успіхів у починаннях";
  • "З прем'єрою! Нехай вистачає сил на нові досягнення";
  • "Дуже гарно! Нова пісня в плейлист";
  • "Талановита людина, талановита у всьому. Просто бомба і голос чіпляє";
  • "Яка пісня, а який кліп, це шикарно. Ви талант";
  • "Вітаю, круто".

"Молода кров"

– україномовний музичний альбом дуетів Тіни Кароль, який вийшов за підтримки Міністерства культури. У ньому співачка представила пісні-колаборації з юними та прогресивними виконавцями – Wellboy, KAZKA, Alina Pash, Latexfauna та Сам на Сам, Nikita Lomakin та Ivan Nav.

Його реліз відбувся 20 серпня 2021 року, напередодні 30-річчя Незалежності України.

Зауважимо, що за розкрутку Діми Жука Тіна Кароль взялася неспроста. У листопаді 2020 року вона вперше станцювала з ним на паркеті "Танців з зірками", аби підтримати у фіналі зіркову подругу Юлію Саніну з The Hardkiss. Після цього співачка взяла Жука у свій балет. Він працював над її постановкою на Atlas Festival та шоу "Красиво", з яким вона гастролювала містами України.