Яскравий малиновий піджак не можна було не помітити на фігурі Анни Скороход у приміщенні Верховної Ради України 18 травня. Її look доповнювали костюмовані штани та білизняна майка. Зачіску Скороход зібрала догори, заплівши "колоски", а обличчя підкреслила яскравим макіяжем з акцентом на губах.

Цікаво Fashion Week у Раді: підбірка дорогих та скандальних речей в образах політиків – фото

Але принт на жакеті, на якому золотий дракон обпалює Раду, викликав чималі обговорення у мережі.

Жінку вже встигли охрестити Матір'ю драконів Дейнеріс Таргарієн із "Гри престолів", оскільки саме вона віддавала накази своїм дітям-драконам спопеляти усе навколо.


Реакція мережі на образ Анни Скороход / Скриншот з фейсбуку "Буквы"

Пояснення Анни Скороход

Депутатка партії "За майбутнє" у виданні "Обозреватель" вже пояснила дивну символіку на своєму жакеті та зазначила, що такий принт у багатьох культурах світу символізує потужну силу, мудрість і знання.

На її думку, це те, що вкрай необхідно парламенту і багатьом депутатам, які не пройшли випробування мідними трубами.

А ще дракон – це завжди символ боротьби добра зі злом. Я завжди стояла на стороні українців, і так само до останнього буду відстоювати їхні інтереси під куполом Верховної Ради,
– зазначила Анна Скороход.

Що відомо про Анну Скороход?

Позафракційна народна депутатка України 9 скликання, яка була обрана до Верховної Ради за списком "Слуги народу". Та згодом її з фракції виключили. Раніше вона працювала юристкою та була громадською діячкою.