Перша репетиція відбулася сьогодні у четвер, 15 серпня, на авіаційному заводі "Антонов" у Святошинському районі Києва. Хода Гідності – це грандіозний захід, в якому візьмуть участь представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати та діти.

Читайте також: Репетиція Ходи Гідності до Дня Незалежності пройшла у Києві: фото, відео

День Незалежності – це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!
– зазначили режисери.


Перший день репетиції

Після Ходи Гідності до українців звернеться Президент України Володимир Зеленський, а завершиться святкування масштабним концертом.

Раніше Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким параду на День Незалежності не буде. За його словами, такий парад є "помпезним і недешевим". Через економію коштів Президент України пропонує виділити 300 мільйонів гривень для премії українським військовим. Премії отримають солдати строкової служби, сержанти, офіцери, військові, які виконують завдання в зоні проведення ООС.