Фото та відео з репетиції оприлюднили військові, які братимуть участь у Ході.

Важливо: Хода гідності замість параду: у чому різниця

Репетиція розпочалася з самого ранку 15 серпня. На території заводу зібралися військові з різних підрозділів, військові оркестри та техніка. Проте, на опублікованих фото не видно важкої військової техніки.

Репетиція Ходи Гідності до Дня Незалежності / Фото Facebook Андрія Кобзаря

У Києві пройшла репетиція Ходи Гідності до Дня Незалежності: відео motoromull з Instagram

Військовий Збройних сил України Андрій Кобзар розповів, що на репетиції також присутні представники студії "Квартал 95" та відомий український режисер Алан Бадоєв.

Репетиція Ходи Гідності на "Антонові" / фото з Facebook

Згодом у мережі з'явилась інформація, що режисерами Ходи Гідності до Дня Незалежності окрім Алана Бадоєва, стала ще й хореограф Олена Коляденко.


Алан Бадоєв та Олена Коляденко на репетиції Ходи Гідності

Хода Гідності – це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані,
– розповіли режисери.

За їх словами, головними особами на Ході Гідності стануть українці, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни.

Якою буде Хода гідності на День Незалежності?Президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким параду на День Незалежності не буде. Грант назвав щорічний парад "помпезним і недешевим". Через економію коштів від відміни параду, гарант пропонує виділити 300 мільйонів гривень для премії українським військовим. Премії отримають солдати строкової служби, сержанти, офіцери, військові, які виконують завдання в зоні проведення ООС.

Відтак, цьогоріч Україна відзначатиме День Незалежності за новим осучасненим сценарієм. У Києві 24 серпня пройде Хода гідності, участь в якій візьме президент Володимир Зеленський, керівництво держави, військові ЗСУ, волонтери, спортсмени, медики, освітяни тощо.

Після цього глава держави виступить зі зверненням до українців. Згодом у центрі Києва відбудеться грандіозний концерт.