Перша леді України Олена Зеленська привітала українців з Днем Святого Миколая. Українці святкують його сьогодні, 19 грудня.

Читайте також Вбрана в українське: Злата Огнєвіч провела Нацвідбір в ефектній сукні та прикрасах

Олена Зеленська про День святого Миколая

Перша леді опублікувала фото листа, який написала дитина для святого Миколая. Вона поділилась й іншими зверненнями та проханнями до святого. Так, 8-річна Евеліна попросила принести воїнам зброю одяг та їжу, хлопчик Антон розповів святому, що його тато загинув. А на фото зображений лист, на якому пише – "Шановний святий Миколаю, допоможи ЗСУ дістатися Рубіжного".


Лист до Миколая від дитини / Фото з інстаграму Олени Зеленської

"Це листи дітей до святого Миколая, які публікують у соцмережах волонтери та мами. Листи, у яких діти мали б просити солодощі, іграшки й гаджети – усе, чого зазвичай хочуть діти в усьому світі. Натомість вони просять, щоб тато чи брат повернувся додому, теплий одяг і повербанк, і всі без винятку діти просять у Миколая перемоги", розповіла Олена Зеленська.

Дружина президента додала, що листи від дітей важко читати без сліз, адже діти не мають знати, що таке війна, й мріяти про перемогу в такому юному віці. Олена Зеленська також зізналась, чого хотіла б у День Святого Миколая.

У День Святого Миколая мені найбільше хочеться, щоб мир, про який просять діти, якомога швидше повернувся до наших осель, а з ним і безтурботні дитячі бажання, приємна святкова метушня дорослих і те звичайне життя, яке має бути для дітей нормою, а не дивом.

Дивіться також День Святого Миколая 2022: що не можна робити у це свято