Як повідомляє сайт Еuroinvision, місто та місце проведення Євробачення-2018 обрали дуже швидко – через один день після повернення делагції з України. Інформацію про місто проведення – Лісабон – підтвердив національний мовник RTP.

Лісабон – місто-господар Євробачення-2018
Лісабон – місто-господар Євробачення-2018

Португальській національній телекомпанії була видана брошура інформації з Європейського мовного союзу, щодо основних критеріїв того, що потрібно для проведення конкурсу. ЄВС згідно з Генеральним директором вже припустив, що "Meo Arena" в Лісабоні буде використовуватися як місця для проведення пісенного конкурсу.

Читайте також: Британський видавець пояснив, чому на Євробаченні-2017 перемогла Україна

Відомо, що "Meo Arena" була побудована, як павільйон для ЕКСПО-98. Арена може вмістити близько 20 тисяч глядачів. Це третій за величиною критий стадіон в Європі і найбільший в Португалії.

Євробачення-2018 відбудеться на Meo Arena
Євробачення-2018 відбудеться на Meo Arena

Нагадаємо, перемогу на пісенному конкурсі Євробачення-2017 здобув представник Португалії – Сальвадор Собрал. Це перша в історії конкурсу перемога країни. Таким чином Португалія стала країною-господарем Євробачення-2018.

Для порівняння, Україна визначила місто та місце проведення Євробачення-2017 аж через чотири місці після перемоги Джамали на конкурсі.