Зовсім скоро Новий рік і час визначатися, де саме і з ким зустрінемо його. Оскільки пандемія коронавірусу триває, багато людей прагнуть залишатися вдома. Нестабільна ситуація з карантином і невідомо, чи в один момент країни не закриють свої кордони.

Дивіться також Камалія розпочала підготовку до Нового року: фото зі святковими декораціями

Якщо ж ви хочете зустріти Новий рік не вдома, але боїтеся планувати далекі подорожі, радимо звернути увагу на напрямки в Україні.

Дмитро Комаров розповів, де зустріти Новий рік в Україні

Усе дитинство ведучого пройшло в Карпатах. З 17 років він захоплюється лижами. Тоді їздив у Славське, іноді на Драгобрат. Тому гірські місця для нього особливі: "Закохався в цей регіон".

Серед туристів популярним є курорт Буковель, але Дмитро радить на Новий рік мандрувати в Верховину. Вона насичена українськими традиціями, атмосферою гір, справжньої зими.


Дмитро Комаров / Фото з інстаграму ведучого

"Якщо хочете Європу, крутий ресторан, гарне проживання й хороші ціни – це Буковель. Там все перевірено. Можна поїхати на Гуцульщину. Але там не можна покататися на лижах, а підіймачі, як жартують самі місцеві, "юрського періоду", – поділився Комаров.

На думку мандрівника, всі інші локації в Україні орієнтовані на теплу пору року. На Новий рік він би їхав насамперед в гори: "Похід, трекінг, лижі. Або просто кулінарний туризм, але з гарним виглядом. Не дарма гори називають місцем сили".


Дмитро Комаров / Фото з інстаграму ведучого