13 липня в сім'ї Квіткової та Добриніна було свято. Оскільки в країні війна, то вони не організовували гучної вечірки. Відсвяткували у власному будинку, в компанії найрідніших.

Зверніть увагу Врятувала дистанція, – Даша Квіткова мало не втрапила у ДТП

Синові Квіткової та Добриніна виповнився рік

Однак зіркові батьки прагнули, щоб цей день запам'ятався. Вони замовили додому багатоповітряних кульок синього та сріблястого кольорів з написом: "З днем народження, Лев". Спеціально для іменинника спекли маленький тортик. Він був без цукру, тому маленький Лев зміг поласувати цим смаколиком.

На світлинах Лев і Нікіта зображені в однакових вишиванках. Це дуже символічно, адже під час війни сім'я залишається в Україні, подружжя перейшло на українську та прагне виховати в сині справжнього патріота. Даша позувала поруч зі своїми найкращими чоловіками у білій сукні. На обличчях у зіркових батьків та їхнього первістка сяяли усмішки.

Рік! Вже цілий рік нашому найкращому хлопчику! Це був найважливіший рік у нашому житті,
– написала під фото зіркова матуся.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Також блогерка змонтувала короткий ролик, в якому зібрала найкращі моменти з сином, починаючи від пологів: "Обережно, відео викликає сльози. Дякую, що пережили разом з нами цей рік. Далі – більше".