В інтерв'ю Beztabu Данилко похвалив музиканта за те, що він із гідністю вийшов із ситуації.

Музику завжди використовують. Якщо згадати ситуацію з гуртом "Дельфін", то хлопці дуже гідно вийшли з неї. Мені сподобалося, що вони знайшли форму, як все-таки виступити. Такий інцидент навіть зіграв їм на руку,
– сказав він.

Лисікова не пустили в Україну через концерт в окупованому Криму. Він звернувся до шанувальників в соціальних мережах.

Читайте також: Джамала прокоментувала законопроект про заборону виступати у Росії

"Я був у Криму, і мене не пустили до Києва. Є такий закон, і він виконаний. Решта учасників групи благополучно перетнули кордон. Вони готові зіграти концерт, на якому мене не буде. Я дуже хочу бути сьогодні на сцені з моїми друзями. Але будьте з ними ви. Спасибі", – заявив музикант.

Музикантам Лисікова вдалося приїхати в Україну. Вони грали його пісні, а публіка підспівувала. На екрані було написано слова-звернення артиста до фанатів.

Довідка: іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

В українському МЗС 25 липня 2016 року опублікували звернення, в якому застерегли іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.