Нагадаємо, нещодавно народні депутати запропонували законопроект, який заборонятиме українським артистам виступати в Росії, в анексованому Криму та окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Як сказала Джамала у коментарі УНІАН, усі мають жити за законом і відповідати за свої вчинки – а саме, за незаконний перетин кордону анексованого Криму.

Пройдіть тест: Зрадник чи патріот? Зірки шоу-бізнесу, яким байдуже на Україну

"Мені здається, що тут не можна дуже різко відокремлювати це питання. Ми не можемо бути проти всіх росіян і дивитися на всіх під одним кутом. Так, є закон (я не знаю, як він правильно звучить) про незаконний перетин адмінкордону з Кримом, в результаті чого цю людину потім не впускають на територію України. Зрозуміло, що такий перетин – неправильний і порушує закон", – зазначає артистка.

При цьому Джамала наголосила, що "хотіла б бачити в Україні російських виконавців, але тільки тих, хто поділяє позицію українського народу".

"Ми знаємо, що багато виконавців через недотримання закону не мають можливості виступати тут. Я вважаю, що це правильно, хоча комусь може моя така позиція не подобається. Правильно, коли ти живеш за законом", – сказала співачка.

Читайте також: Виступи російських гастролерів в Україні: віце-прем’єр готує жорсткі правила