Злата Огневич зазначила, що не всі діти, як переконані їх батьки, талановиті вокалісти. Прагнення людей зробити своїх нащадків знаменитими інколи має абсурдну причину.

Читайте також: Злата Огневич приміряла осінній образ в романтичній фотосесії

"Колись, я почула фундаментальну фразу від батька співачки-початківця: "Не треба нам ваших глибоких знань, ми зробимо з неї зірку, а потім завдяки цьому влучно видамо заміж! Це лише одна історія про шоу-бізнес... Два магічних слова, від яких у багатьох починають горіти очі, а в тих, хто його пізнав, починає горіти душа", – зазначила Злата Огневич.

Чимало вокалістів, які навіть продираються на велику сцену, не завжди отримують бажаний результат. За словами Злати Огневич, часто вони стикаються з труднощами, боротьба з якими деколи завершується фатально.

Є ще треті, які вже давно все спалили і всередині нічому горіти – це найстрашніше, що тільки може відбутися з творчою людиною, я вважаю! Саме тому ми бачимо так багато історій про наркотики, аномальну поведінку і навіть самогубство. Тому ті, хто не знають зворотної сторони нашої роботи, щиро дивуються, коли я відмовляю їх дітей займатися цією справою,
– додала співачка.

Злата Огневич заявила, що артист – це покликання, а не звичайна професія. Відтак, як переконує співачка, батькам не варто через дітей реалізувати свої амбіції, а загадати, що у світі є чимало інших професій, де дитина насправді буде щасливою.