Нові фото з’явились на Instagram-сторінці виконавиці. Для фотоісторії Злата одягнула легкий мохеровий светр блакитного кольору поверх білої сукні. Свій образ вона доповнила сірим капелюхом, ніжним макіяжем та романтичними кучерями. А поруч з українською виконавицею стояв граціозний сірий кінь.

Читайте також: Злата Огневіч похизувалася стрункою фігурою у новому кліпі "Doloni": відео

"Обожнюю коней з дитинства... Можу годину стояти поруч і просто розмовляти, адже вірю – ці істоти відчувають набагато більше, ніж люди! Я навіть придумала собі енергетичну терапію – час від часу вибиратися за місто і проводити деякий час у кінному клубі. Друзі, мої відчуття потім неможливо описати словами!", – поділилась Огневич у своєму профілі.


Злата Огневич


Злата Огневич

Нагадаємо, що співачка Злата Огневич погодилась взяти участь в новому сезоні проекту "Танці з зірками", взявши собі за партнера Дмитра Жука. Але, на жаль, вже в другому прямому ефірі пара покинула зірковий паркет. В одному зі своїх інтерв'ю суддя проекту Катерина Кухар зізналась, що від Злати Огневич очікувала більшого, тому що артистка займається балетом. Їй хотілося "побачити від неї піруетів, фуете, турлянів".