20 січня в Україні запланована прем'єра перших випусків шоу "Голос країни 9". Кастинги до проекту вже записані, тому глядачі з нетерпінням очікують новин, хто ж пройде до прямих ефірів. Не менш захопливо на прем'єру чекає Дан Балан, який вперше зайняв суддівське крісло вокального шоу.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 1 випуск: хто підкорив зіркових суддів приголомшливим співом

Як артист розповів у коментарі 1+1, прийняти пропозицію для нього було досить легко. За словами Дана Балана, він полюбляє челенджі, тому авантюрні ідеї геть не відлякують його. Водночас артист ніколи не був наставником, що теж є чудовим досвідом.

Так, для мене це перший досвід тренерства. Погодився на таку пропозицію, бо мене захоплюють різні челенджі. Я прийняв цей виклик і, якщо у мене вийде щось цінне дати своїй команді, то я буду щасливий. Для мене це справді щось невідоме. Хочу розкрити себе у якості тренера, наставника,
– розповів Дан Балан.

Молдовський співак зізнався, що під час так званих "сліпих" прослуховувань його крісло часто поверталось. Відтак команда Дана Балана швидко наповниться талановитими вокалістами. Найбільшу увагу співак звертав на тембр та чистоту виконання пісні, оскільки переконаний: правильно подавати пісню він зуміє навчити всіх підопічних.

"Для мене найважливішим критерієм є технічне питання, щоб голос учасника як інструмент вже був налаштований. У нас немає часу працювати над налаштуванням голосу. Тому я повертався, коли чув, що інструмент вже на 70 % готовий. Щоб ми працювали лише над творчістю, енергетикою та подачею", – додав Дан Балан.

До слова, зірковими колегами артиста у шоу "Голос країни 9" будуть Тіна Кароль, Потап та Монатік. Вже о 21 годині 20 січня глядачі зможуть побачити перший випуск популярного проекту та дізнатись перші імена вокалістів, які пройдуть у наступний етап шоу.