Про це повідомили на сайті 1+1.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 4 випуск: які пристрасті вирували на сцені та хто з учасників пройшов далі

Тренерами "Голосу країни" 9 стануть співачка Тіна Кароль, співак MONATIK, шоумен і продюсер Потап та поп-співак Dan Balan.

Народна артистка України Тіна Кароль за суддівське крісло сідатиме вшосте, до неї приєднується лідер гурту MOZGI Олексій Потапенко, однак суддівство він очолить вп'яте.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 3 випуск: рекордні повороти тренерів, сльози Монатіка і тріумф Дана Балана


Голос країни 9 сезон

Читайте також: ​Голос країни 9 сезон 2 випуск: незвичні музичні стилі учасників та залицяння тренерів

Вперше до тренерів "Голосу країни" приєднається співак MONATIK, однак співоче шоу не є для нього новинкою, адже раніше він був наставником в дитячому проекті "Голос. Діти". Вперше телеглядачі побачать у суддівському кріслі поп-співака і композитора Dan Balan.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 1 випуск: хто підкорив зіркових суддів приголомшливим співом

9 сезон шоу обіцяє відкрити глядачам нові обличчя і таланти. Новий сезон пройде під слоганом "Зірки серед нас". Відомо, що команда "Голосу країни" прослухала більше 10 000 вокалістів з України, а також із сусідніх країн. На "сліпі прослуховування" потрапили близько 100 учасників, які мали можливість поборотися за участь в проекті і місце в команді одного з зіркових тренерів.

Нагадаємо, 8 сезон співочого шоу "Голос країни" відбувся весною 2018 року на телеканалі "1+1". За перемогу у фіналі "Голосу країни-8" боролись Олена Луценко (команда Сергія Бабкіна), Анна Трінчер (команда Джамали), Србуі Саргсян (команда Потапа), а також Андрій Рибарчук (команда Тіни Кароль). Перемогу талановитій Олені Луценко принесла пісня Ніни Матвієнко "Колискова зорі". На артистку чекали щедрі подарунки в знак перемоги на проекті: вона отримала почесне звання "голосу країни", 3-місячну ротацію на ХітФМ, а також квартиру у ЖК "Щасливий".