Зірка "Дизель Шоу" Євген Крутоголов пригадав скандал за участю проєкту. Тоді Ксенія Мішина порівняла їх з рашистами, а продюсер шоу назвав акторку "хвойдою".

Читайте також Ніби дівчина, яка пішла від хлопця-аб'юзера, – Катя Осадча про реакцію українців на росіян

Крутоголов про вчинок продюсера "Дизелів"

Євген Крутоголов зізнався, що не вважає вчинок продюсера Бланара правильним, а навпаки – дуже жорстким. Тому він попросив колегу перепросити. Такі його слова актор пояснює тим, що він перебував в окупації.

Він потрапив в окупацію. До нього приїхали на танку, розламали ворота. У нього троє дітей, вони були на вулиці, на них націлили автомати. Почали обшуки й таке інше. Вони 17 днів перебували в окупації, натерпілися багато чого. Коли він почув, що нас порівняли з рашистами, саме Ксенія, його рвонуло просто,
– розповів Єгор Крутоголов.

"Окупанти на очах його та його дітей пристрелили собаку. Хотіли ще одну пристрелити, але встигли її забрати. Вирвали танком генератор, обшукували будинок. Дітей не чіпали, але націлили ж на них автомати. Навіть якби у нього була зброя, що б він зробив? У нього у двір приїхав танк. Це важко. Вони були без світла і без зв'язку ці 17 днів", – додав він.

Єгор Крутоголов запевнив, що не виправдовує колегу, але й Ксенії Мішині не варто було писати таких речей. "Звичайно, так говорити не можна, але і їй не слід було такого казати".