7 січня православні християни святкують Різдво. Напередодні заведено ласувати кутею за святковим столом, а потім колядувати. В дитинстві ведуча Нового каналу Леся Нікітюк дуже любила різдвяні традиції, тому це свято для неї завжди було особливим. Про це повідомляє 24 канал.

До слова Сергій Притула розповів, чому крав ковбаски на Різдво

Чому Леся Нікітюк береже гроші з колядувань?

Зараз, у 33 роки, я не піду колядувати, а раніше це робила. Відтоді, коли ми ходили колядувати, і нам давали люди в селах по 25, по 50 копійок, я полюбила гроші. Потім ми з іншими дітьми мірялися, в кого вища пірамідка з монет. Хочу вам сказати, що є певні монети й паперові гроші, які лежать у мене ще з раннього дитинства. Тому це вже якась традиція,
– розповіла Леся Нікітюк.


Леся Нікітюк біля різдвяної ялинки / Пресслужба Нового каналу

Цього року християнське свято ведуча проведе в сімейному колі, як і чимало інших зірок.

"Для мене найкраще Різдво – це коли вся родина разом. Доки всі збираються за одним столом, кожне Різдво буде запам'ятовуватися. В році є два серйозні свята для мене, крім днів народжень, звісно. Це Різдво і Великдень. До них завжди ретельно готуємося всією родиною. Заведено, щоб на Святвечір на столі стояло 12 пісних страв, серед яких і кутя – у нас так і є", – подідилась телеведуча.

Жінка додала, що напередодні Різдва сім'я ведучої дотримується мінімального посту, щоб потім залюбки ласувати святковими стравами.