Відома українська акторка Ксенія Мішина погодилась на участь у новому шоу "Холостячка" лише після довгих роздумів. Вона поділилась, що після знайомства з чоловіками була прикро вражена.

До теми Без укладки і з сивою бородою: як зараз виглядає Олег Винник, який лікується в Німеччині

Ксенія Мішина згадала участь у "Холостячці"

Акторка зізналась, що не стримала сліз, коли зустріла всіх чоловіків у першому епізоді. Але згодом вона поспілкувалась з учасниками і змінила свою думку.

Я просто вийшла з зали, зустріла Грішу, розплакалася і сказала: "А де нормальні?" Я їх зустрічала і думала: наступний, наступний, та ви ж обіцяли мені красивих хлопців, де вони. Насправді все добре. Ми потім познайомилися, спілкувалися,
– поділилась Ксенія.

Залаштунки "Холостячки"

Ксенія Мішина також зізналась, що поза камерами вона не могла взаємодіяти з учасниками проєкту. Зірка навмисне просила організаторів шоу, щоб на екранах телевізорів все було так, як у реальному житті.

Коли камери вимикалися, вони не могли до мене підійти. Їх усіх там кудись... охорона не пускала. Не можна спілкуватися, все тільки перед камерами. Писати не можна було. У них забирали телефони,
– зазначила актриса.

Знаменитість додала, що на шоу "Холостяк" як учасниця вона б не пішла. "Це ("Холостячка") почалося з мене. Але на шоу "Холостяк" я не пішла б".